dj-on-setup

Profesyonel DJ

Eğitimi

Profesyonel DJ Dersi alabileceğiniz son teknoloji DJ ekipmanlarının bulunduğu stüdyomuzda, birebir eğitim 36 ders saatinde tamamlamaktayız. Eğitimlerimizi tecrübeli eğitmen kadromuz vermektedir. Eğitim sonunda her türlü etkinlikte istenilen yada kendi tarzınızla performans sergileyebilecek seviyede DJ’liği öğretmiş oluyoruz. Bu sebeple 36 saatiniz sona erdiğinde hâlâ bizim istediğimiz seviyeye gelemediğiniz takdirde, sizi olmanız gereken yere kadar ekstra ücret almadan getiriyor ve herkesin eşit şartlarda kurstan ayrılmasını sağlıyoruz. Ayrıca Profesyonel DJ Dersi alan öğrencilerimizle kendi tarzını ifade edebileceği set yapımını da öğretmekteyiz. Bu seti oxodj.com ve Radyo Vizyon dinleyicilerine ulaştırma garantisi veriyoruz. Kısacası profesyonel DJ’lik hayatına adım atabilmesi için arşiv dahil her türlü desteği sağlıyoruz. Ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 karşısında da bütün önlemlerimizi almış bulunmaktayız. Öğrenciler içeri girdiklerinde ellerini yıkar, ardından dezenfekte ederler. Kendi maskesini uzun süre kullandıysa okulumuzda bulunan maskelerden alabilirler. Makinelerimiz her gün temizlenir, fakat istemeniz taktirde eldiven de verebiliyoruz. Sağlınız bizim için önemli.

fl-studio-pc

Prodüksiyon

Eğitimi

Profesyonel, prodüksiyon için gerekli tüm donanıma sahip stüdyolarımızda alanında kendini kanıtlamış eğitmenlerimizle birebir olarak,  Studio One ve FL Studio eğitim hizmeti sunmaktayız. Dolayısıyla bu kursu bitirdikten sonra istediğiniz programı çok iyi  kullanabiliyor olup, müzik piyasasına kendi eserlerinizi çıkartmanız için gerekli bilgi birikimini kazanacaksınız. Ayrıca yeni oluşturduğumuz Müzik Şirketi olan OXO RECORDS aracılığı ile parçanızı dijital platformlara (Spotify, Apple Music, Deezer, Youtube Music vs.) çıkarmanız için sizinle anlaşma sağlıyoruz.

mix-mastering

Mix - Mastering

Eğitimi

Mix mastering eğitimimizde prodüksiyon yapmayı bilen veya yine bizim eğitimlerimizde öğrenmiş kişilere ses kalitesini nasıl arttıracağını, müzik platformlarında yayınlanması için gereken ses düzenlemelerini, program eklentilerinin kullanımı ve amaçları, sesin yapısı ve teorisini öğretiyoruz. Böylece ürettiğiniz müzikleri olabilecek en kaliteli şekilde bitiriyor ve yayınlayabiliyorsunuz.