DJ Eğitimi

DJ eğitimi Pioneer DJ lisanlı bir eğitimdir bu sayede eğitimizi tamamladıktan sonra Pioneer DJ Sertifikası alabileceksiniz. Eğitimlerimiz yüz yüze ve bire bir yani bir öğrenci ve bir eğitmen şeklinde ilerlemektedir. Böylece daha etkili bir şekilde görerek uygulayarak ve soru sorarak derslerinizi işleyebilirsiniz.

Stüdyolarımızda en son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır dolayısıyla farklı cihazlar ile karşılaştığınız zaman kesinlikle zorluk çekmeyeceksiniz. Eğitimlerimiz toplam 36 saat sürmektedir. 36 saatlik eğitim içerisinde iki veya üç sınav yapılacaktır bu sınav sayısı sizin başarı durumunuza göre değişecektir.

Prodüksiyon Eğitimi

Prodüksiyon eğitimlerimiz birçok müzik programında verilebilmektedir fakat şirketimiz FL Studio ile anlaşmalı olduğu için FL Studio üstünden veriliyor eğitimimiz ayrıca eğitimini tamamlayan kişilere FL Studio Sertifikası veriyoruz. Bu yönümüz ile Türkiye'de ilk ve tekiz. Eğitimlerimiz yaklaşık 24-36 saat arasında kişinin performansına göre ilerlemektedir. Bu süre zarfında sizlere baştan sona programın kullanışını, nasıl müzik yapıldığını, nota ve armoniyi ve mix mastering yapımını gösteriyoruz.

Bu derslerimizin yanında Studio One gibi programların da eğitimini vermekteyiz. Şirketimiz çoğu plugin şirketi ile de anlaşmalıdır. Eğitiminizi aldığını süreçte birçok plugin size lisanslı olarak hediye edilecektir. Plugin şirketinin bize verdiği kampanya dahilinde olacaktır elbette bu. Siz de hemen bizimle iletişime geçin ve bu faydalardan yararlanın.Mix Mastering Eğitimi

Mix-Mastering müzik prodüksiyonunun en önemli parçasıdır. Şarkınızı bitirdiğiniz zaman bu şarkının tüm elementlerinin çeşitli eklentiler ile belirli ses seviyelerine ve düzenlerine getirilmesi ve birçok efekt ile zenginleştirilmesi gerekir. Bu parçanızı dünya standartlarına çıkartma çabasıdır.

Mixing işlemi ile mastering işlemi ayrıdır fakat biri olmadan öbürü olmaz. Mixing ses kanallarınızın ses seviyelerini ve efektlerini detaylı bir şekilde ayarladğımız bir mühendislik dalıdır. Mastering ise mixing işlemi yapılmış bir şarkının dünyadaki müzik platformları, radyolar vb. yerler için bir ses seviyesi ve dengesine getirmektir. Bu iki işlemi bünyemizde çok rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Prodüksiyon eğitimi alan kişiler mix mastering dahil bir şekilde eğitim alıyorlar. Mix mastering eğitimini ayrı tutma sebebimiz, eğer programınızı çok iyi tanıyor ve müzik yapmayı biliyorsanız bu eğitimi ayrı alabilmeniz için var. Ayrıca bu bir mühendislik dalı olduğu için doğru bildiğiniz yanlışları düzeltmek için de bu eğitimden faydalanabilirsiniz.

DJ ve Prodüksiyon Eğitimi Süreleri

Sertifika İmkânları

Kurslarımız sertifika desteklidir bu sayede dj eğitimini bitirdiğiniz takdirde Pioneer DJ Sertfikası, müzik prodüksiyonu eğitimini bitirdiğiniz takdirde ise FL Studio Sertifikası alabilirsiniz. Ankara DJ kursu olarak baktığınızda bulabileceğiniz en çeşitli sertifika imkanlarına sahip olacaksınız.

Profesyonel Ekipmanlarla 
Çalışma İmkânı

Derslerimizi en son marka ve model Pioneer DJ cihazlar ile işlemekteyiz bu da size önünüze başka hangi cihaz gelirse gelsin yabancılık çekmemenizi sağlar. Böylece hangi marka model olursa olsun her türlü setup, controller ile çalışabilirsiniz.

Sizin istediğiniz gün ve
saatte ders

Eğitimimize kayıt olduğunuzda sizinle beraber geleceğiniz günlere yine beraber karar veririz. Sizin boş olduğunuz ve bizim dersliklerimizin boş olduğu günler ve saatlere bakılarak ortak bir karara varırız. Böylece herhangi bir zaman sorunu çekmeden derslerinize başlayabilirsinniz.

Kurs bittikten sonra da
pratik yapma imkânı

Akademimizde dj eğitimi derslerinizi tamamladığınızda sizinle bağları kopartmıyoruz elbette. Elinizde cihazınız olsun olmasın eğitiminizi tamladığınızda da akademimize gelip pratik yapabilirsiniz. İlk önce bizi arayıp boş olan gün ve saate randevu almalısınız. Daha sonra gelip öğrendiklerinizi pekiştirebilir yep yeni tarzlar deneyebilirsiniz.

Ajansımız Sayesinde
İş Bulma İmkânı

Bünyemizde bulunan ajansımız sayesinde dj eğitimi dersleriniz tamamlandıktan sonra müziklerinizi çalacak bir mekân bulabilirsiniz. Bunun için eğitiminizi tamamladıktan sonra bizimle iletişime geçmeniz ve ajansımıza kaydolmanız yeterli olacaktır. Daha sonra bize gelen herhangi bir cafe, club, bar, eğlence, parti vb. etkinlik ile ilgili dj istenildiğinde biz de sizi yönlendirebileceğiz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.