Eğitimlerimiz

DJ Eğitimi

DJ eğitimimiz bire bir ve yüz yüze işlenmektedir.

Derslerimiz toplamda 32 saattir. Her dersimiz 2 saat sürmektedir. Yani 16 defa derse gelmiş olacaksınız bu da yaklaşık 2.5 ay sürmektedir.

Derslere geleceğiniz vakti sizin boşluğunuza ve akademimizin boşluğuna göre eğitmenlerimiz ile karar veriyorsunuz ve haftada 2 gün geliyorsunuz.

Kurs bitiminde eksiklerinizi anlayabilmek için bir sınav olmaktasınız. Bu sınavı geçtiğiniz takdirde Pioneer DJ Sertifikası sizin olmakta. Geçemediğiniz durumda ise eksiklerinizi kapatmak için derslere "Ücretsiz" bir şekilde devam edebilirsiniz.

Akademimizi ziyaret ederek ücretsiz deneme dersimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiyat öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Neden Bizim DJ Eğitimi Derslerimizi Tercih Etmelisiniz?

Pioneer DJ Sertifikalı Eğitim
Eğitimlerimiz kendi sertifikasyon sistemine sahip değildir. DJ Akademilerinde özellikle bulunması gereken Pioneer DJ Sertfikasyonuna sahiptir. Bu da eğitimi bitirdiğiniz zaman Pioneer DJ Global sertifikası alacağınız anlamına gelir.
Kesintisiz Eğitim
"Saatin doldu artık mezunsun" cümlesi duyamazsınız. Profesyonel bir DJ olmanıza önem veriyoruz. Bu yüzden yapacağımız yeterlilik sınavlarından kalmanız durumunda eksiklerinizi kapatana kadar eğitime "Ücretsiz" bir şekilde devam edebilirsiniz.
Bire Bir Eğitim
Derslerimiz "Online" veya "Grup" eğitimi değildir. Her öğrencimiz özeldir ve özel eğitim almalıdır. Bu bir DJ olmanın bizce altın kuralıdır. Öğrenme, soru sorma, hata yapma, çözüm bulma gibi önemli olayları hocalarımız ile bire bir ve yüz yüze eğitim alarak kavrayabilirsiniz.
Ajans İle İş İmkânı
Mezun olan öğrencilerimiz elbette sadece mezun olmazlar. Ajansımıza kaydolan tüm öğrencilerimiz çalabildikleri ve çalmak istedikleri tarzlara göre gelen iş tekliflerine yönlendirilirler. Sizin performansınız ve pratiğiniz bu konuda öne geçmeniz demektir.
Arşiv İmkânı
İlk başta bir tarz belirlemek ve müzik arşivi hazırlamak oldukça zordur. Bu süreci sancısız atlatabilmeniz için oldukça dolu bir arşiv de derslerle beraber sizlere sunuluyor.
Mezun Olduktan Sonra Bile Pratik İmkânı
Evet yanlış okumadınız. Mezun olduktan sonra bile akademimiz bünyesinde bulunan son teknolojiye sahip ekipmanlar ile pratik yapabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçerek boş gün ve saate randevu alabilirsiniz. Öğrencimiz değil misiniz? Üzülmeyin. Pratik için odaları uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz.

Müzik Prodüksiyonu Eğitimi

Müzik Prodüksiyonu eğitimimiz bire bir ve yüz yüze işlenmektedir.

Dersler haftada 1 gün ve 1 saat olarak işlenmektedir. Geleceğiniz günlere yine eğitmenlerimiz ile birlikte karar veriyorsunuz.

Program ara yüzünden müzik aranjmanına kadar her türlü bilgiyi öğrenmektesiniz. 

Dersleri FL Studio'nun en son sürümleri ile beraber öğrenmektesiniz. 

Derslerden sonra sizlere OXO Records aracılığıyla müzik yayınlama imkânı da sunmaktayız.

Fiyat öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Neden Bizim Müzik Prodüksiyonu Eğitimi Derslerimizi Tercih Etmelisiniz?

Bire Bir Eğitim
Derslerimiz "Grup" eğitimi değildir. Her öğrencimiz özeldir ve özel eğitim almalıdır. Akademimizde yüz yüze ve bire bir eğitim alarak daha iyi pekiştirme yapabilirsiniz. Ayrıca isterseniz Online Eğitimiz de bulunmaktadır.
Sample ve Program Arşivi İmkânı
Müzik Prodüksiyonu için gerekli olan sesler ve programlar için yardımcı olmaktayız. Derslerimize katılan öğrencilerimiz istedikleri müzik tarzlarında paketler talep edebilmektedir. Programlar içinse Laptop getirebilir veya uzaktan bağlantı kurabilirsiniz.
Ses Kayıt Stüdyosu Kullanımı
Ses kayıt işiniz var ve stüdyo bulamıyorsanız şanslısınız. Öğrencilerimiz öncelikli ve indirimli olarak kayıt stüdyomuzu kullanabilirler.

Mix - Mastering Eğitimi

Mix Mastering eğitimimiz bire bir ve yüz yüze işlenmektedir.

Dersler haftada 1 gün ve 1 saat olarak işlenmektedir. Geleceğiniz günlere yine eğitmenlerimiz ile birlikte karar veriyorsunuz.

Ses nedir? sorusundan başlayarak size müziğinizin kalitesini arttıracak her türlü teorik ve pratik bilgi gösterilmektedir.

Mix - Mastering Eğitimleri de FL Studio üzerinden verilmektedir.

Fiyat öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Online Müzik Prodüksiyonu Eğitimi

Online Müzik Prodüksiyonu eğitimimiz bire bir ancak online olarak işlenmektedir.

Dersler haftada 1 gün ve 1 saat olarak işlenmektedir. Katılacağınız günlere yine eğitmenlerimiz ile birlikte karar veriyorsunuz.

Program ara yüzünden müzik aranjmanına kadar her türlü bilgiyi öğrenmektesiniz. 

Dersler için istediğiniz online ders ortamını seçebilirsiniz(Discord, Zoom, Teams, Superpeer vb.).

Online prodüksiyon eğitimleri FL Studio'nun en son sürümleri ile işlenmektedir.

Derslerden sonra sizlere OXO Records aracılığıyla müzik yayınlama imkânı da sunmaktayız.

Fiyat öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.