[image lightbox=”false” src=”https://oxodj.com/wp-content/uploads/2017/11/dj-equip5.jpg” alt=”” animation=”fadeIn”]
[clear]

OXODJ ACADEMY

Levent Özkazanç’ın öncülüğü ve deneyimiyle birlikte Ankara’nın en seçkin DJ’lerinden oluşan eğitmen kadromuz ile OXODJ Academy olarak DJ adaylarını profesyonel DJ’liğe adım attırmayı misyonumuz olarak belirleyip; esnek ders saatlerimiz ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmış stüdyomuzda birebir eğitimlerimiz ile mümkün olan en kısa sürede profesyonelliğe adım atmanızı sağlıyoruz.

OXODJ AGENCY

Yerli ya da yabancı tüm DJ’leri parti, kokteyl, doğum günü, düğün vs. gibi etkinliklerinizde  sizlerle buluşturuyor, konseptinize ve mekanınıza uygun ses sistem ve cihazlarının temini ve kurulumunu sağlıyoruz.

 

OXO RECORDS

Müzik prodüksiyonuna ve müzik yapmaya meraklı herkes için Türkiye’nin gözde plak şirketini oluşturduk. Böylece yeteneğini göstermek isteyen herkes için fırsat kapısı oluşturuyoruz. Müziklerinizi alıyor tüm dijital platformlarda paylaşıp; müziklerinize reklam desteği sağlıyoruz.

 

OXO PRODUCTION

Son teknoloji stüdyolarımızda sizin isteğinize bağlı olarak film, reklam, oyun, dizi vs. kurumsal, bireysel her türlü müziğinizi oluşturuyor ve hizmetinize sunuyoruz. Ayrıca yaptığınız müziklerin dünya standartlarına ulaşması için Mixing ve Mastering işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Üstelik stüdyomuzda bulunan kayıt odası ile reklamlarınıza destek ve isteğinize göre Jingle, slogan vs. gibi söz içeren işlemleri kayıt edebiliyoruz.