Hakkımızda bir kaç kelime


OXODJ KİMDİR?

Tecrübeli DJ ve Prodüktör Levent Özkazanç tarafından kurulan OXODJ DJ'lik eğitimi için yola çıkmış ve şu anda Ankara'nın en büyük Pioneer DJ sertifikalı akademisi olmuştur. 200'den fazla öğrenciyi mezun etmiş ve hâlâ daha bir çok öğrenciyi mezun etmektedir. DJ'lik eğitimi ile başlayan serüvene Prodüktörlük eğitimi ve mix mastering eğitimleri de eşlik etmiştir. Bu kadar ayrı kategoriyi barındıran nadide akademiler arasına girmiştir. Sadece djlik eğitimi olarak teorik ders vermektense bir dj'in olması gereken nitelikleri, etkinliklerde neler yapılması gerekir gibi bilgileri de aşılamaktadır. Şirketimiz birçok alt dala sahiptir neler olduklarını öğrenmek için aşağıya bakabilirsiniz.

OXODJ ACADEMY

OXODJ Academy her yaştan insanın dj ve müzik prodüktörü olabilmesi için yola çıkmıştır. Bünyemizde DJ Eğitimi, Müzik Prodüksiyonu Eğitimi ve ona bağlı olarak Mix - Mastering eğitimi vermekteyiz. Pioneer DJ'in sertifikalı akademisi olarak eğitim bitiminde sizlere Pioneer DJ Sertifikası vermekteyiz. Derslerimiz ağırlıklı olarak pratik olarak işlenmektedir dolayısıyla ders saatlerimiz diğer akademilere göre yüksektir ancak sizin dj veya prodüktör olmanızı garanti etmeden asla dersleri bitirmiyoruz. Akademimiz dersler için son teknoloji ekipmanlar ile donatılmıştır. Yaz derslerini de akademimizin terasında muhteşem bir manzara ile işleme olanağı sunuyoruz.

Türkiye'nin En İyi DJ Akademisi !

Bunu biz değil siz söylüyorsunuz. Sizlere sunmak için uğraştığımız hizmetlerimiz ile 500+ öğrencimizi mezun ettik. Siz ve sizin görüşleriniz sayesinde Pioneer DJ Global tarafından Türkiye'nin en iyi dj akademisi olarak ödüllendirildik. Sizlere sunmaya çalıştığımız hizmetlerimize bu heyecan ve istekle sürdürmeye devam edeceğiz. 


Akademimiz

OXO RECORDS

OXO RECORDS öncelikli olarak bünyemizde bulunan sanatçıların ve öğrencilerin kendi şarkılarını yayınlayabilmeleri için oluşturduğumuz plak şirketimizdir. 

Ne kadar kendi öğrencilerimiz ve sanatçılarımız öncelikli olsa her türlü müziğe açık bulunmaktayız. 

Multi - Genre olarak hizmet veren plak şirketimiz sizleri ve şarkılarınızı görmekten mutluluk duyacaktır. 

Mail ile demolarınızı iletmeyi unutmayınız.