OXODJ Hakkında

Bizimle ilgili
daha çok şey öğrenin

OXODJ Kimdir?


Tecrübeli DJ ve Prodüktör Levent Özkazanç tarafından kurulan OXODJ DJ'lik eğitimi için yola çıkmış ve şu anda Ankara'nın en büyük Pioneer DJ sertifikalı akademisi olmuştur. 200'den fazla öğrenciyi mezun etmiş ve hâlâ daha bir çok öğrenciyi mezun etmektedir. DJ'lik eğitimi ile başlayan serüvene Prodüktörlük eğitimi ve mix mastering eğitimleri de eşlik etmiştir. Bu kadar ayrı kategoriyi barındıran nadide akademiler arasına girmiştir. Sadece djlik eğitimi olarak teorik ders vermektense bir dj'in olması gereken nitelikleri, etkinliklerde neler yapılması gerekir gibi bilgileri de aşılamaktadır. Şirketimiz birçok alt dala sahiptir neler olduklarını öğrenmek için aşağıya bakabilirsiniz.


OXODJ Academy


OXODJ Academy her yaştan insanın dj ve müzik prodüktörü olabilmesi için yola çıkmıştır. Bünyemizde DJ Eğitimi, Müzik Prodüksiyonu Eğitimi ve ona bağlı olarak Mix - Mastering eğitimi vermekteyiz. Pioneer DJ'in sertifikalı akademisi olarak eğitim bitiminde sizlere Pioneer DJ Sertifikası vermekteyiz. Derslerimiz ağırlıklı olarak pratik olarak işlenmektedir dolayısıyla ders saatlerimiz diğer akademilere göre yüksektir ancak sizin dj veya prodüktör olmanızı garanti etmeden asla dersleri bitirmiyoruz. Akademimiz dersler için son teknoloji ekipmanlar ile donatılmıştır. Yaz derslerini de akademimizin terasında muhteşem bir manzara ile işleme olanağı sunuyoruz.


OXODJ Agency


OXODJ Agency eğitimini tamamlayan öğrencilere bar, club, cafe, düğün vb. etkinlik ve mekânlarda iş bulma fırsatı sunar. Böylece sadece eğitim almakla kalmaz eğitiminizi kazanca çevirebilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak için eğitiminizin bitiminde ajansımızda bulunmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.


OXODJ Store


OXODJ Store akademimizin resmî mağazasıdır. Buradan OXODJ güvencesi ile controller, kulaklık, stüdyo ekipmanları vb. isteklerinizi satın alabilirsiniz. Mağazamız sürekli güncellenmektedir bu sayede piyasada ismini duyurmuş bir çok ürüne bizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca piyasada ismini çokça duyurmuş müzik programı olan FL Studio'yu ve bir çok eklentiyi taksitle alma imkânına sahipsiniz. OXODJ Store'a Buradan ulaşabilirsiniz.


OXO Production


OXO Production bünyemizdeki müzik prodüktörleri ile reklam, film, oyun, dizi vb. müzikleri oluşturduğumuz bölümdür. Eğer siz de kurumsal bir şirket iseniz reklam müziklerinizi, film müziklerinizi OXO güvencesi ile yaptırabilirsiniz. Bu sayfadan bize ulaşabilirsiniz.


OXO Records


OXO Records akademimizin Müzik Distribütör bölümüdür. Şirket sanatçılarımız müziklerini bizim aracılığımızla Spotify, ITunes, Tidal, Youtube vb. müzik platformlarına yayınlamaktadır. Ayrıca müzik prodüksiyonu eğitimimizi tamamlayan öğrencilerimizin müziklerini de buradan yayınlamaktayız. Siz de bizim şirketimizden yayınlamak istiyorsanız info@oxorecords.com'a demo atabilirsiniz.


OXO Music Festival


OXO Music Festival festivallerimizi hazırladığımız bölümdür. En son festivalimizi Ankara'da yapmış bulunmaktayız ve festivalimizde Ofenbach, Milk & Sugar, K-Billy gibi popüler isimler de sahne almıştır. Daha fazla festival oldukça internet sitemizden bilgilendirme yapacağız.